GNR
Strona główna biegaj w gorach sowoich
Srebrna Kozica 2013, 2012, 2010
Złota Kozica 2018, 2017, 2016
Brązowa Kozica 2015
CKG Nowa Ruda

Nasze nagrody:

Bieg Górski: "Sowiogórska Dycha"

Aktualności

Bieg Górski: "Sowiogórska Dycha" za nami! 

 

Dziękujemy Wam za start w Biegu Górskim: "Sowiogórska Dycha". Mamy nadzieję, że nasz kolejny bieg przypadł Wam do gustu i będziecie przyjeżdżać na kolejne edycje. Nowy bieg górski o trasie długości 10,2 km wokół góry Gontowa w Ludwikowicach Kłodzkich już po debiucie!

 

Wśród mężczyzn w kat. open trzy pierwsze miejsca zajęli:

Pavel Olijnik – Ukraina z rewelacyjnym czasem 36,40

Krzysztof Jilek – Bystrzyca Kłodzka – 38,06

Radosław Boniec /brak klubu/ - 38,06

 

Trzy najlepsze panie,to:

Danuta Piskorowska – Team Luks Żurawina –Wrocław – 46,40

Natalia Wróblewska – Dental Spa Józefosław Team – 47,09

Lidia Niekraś – UKS Ludwikowice – 47,54

 

Przypominamy, że tegoroczny Bieg Górski: "Sowiogórska Dycha" zorganizowany został dzięki wsparciu Lokalnej Grupy Działania "Partnerstwo Sowiogórskie", które udzieliło nam grantu w ramach realizacji projektu "Wzmacnianie i wykorzystanie potencjału Gór Sowich".

 

Pogoda dopisała, frekwencja również. Kolejny bieg za rok. Dziękujemy za udział i zapraszamy.

 

 

Warsztaty dietetyczne podczas Biegu Górskiego: "Sowiogórska Dycha"

 

Zapraszamy wszystkich biegaczy i osoby towarzyszące do wzięcia udziału w warsztatach dietetycznych, które zorganizowane zostaną w dniu biegu tj. 04.05.2019. Zaplanowane są dwa wykłady tematyczne. Pierwszy skierowany będzie do rodziców, którzy będą mogli dowiedzieć się jak zachęcić dzieci do zdrowego jedzenia i jakie posiłki przygotowywać. Zachęcamy do udziału w warsztatach razem z dziećmi. Drugi wykład dotyczyć będzie przygotowywania zdrowych i pełnowartościowych posiłków dla biegaczy. Odbędzie się on już po biegu, aby wszyscy zainteresowani mogli wziąć udział w nich bez stresu przed startem:) Po wykładzie będzie możlwość dokonania pomiarów analizy składu ciała i odbyć indywidualne rozmowy ze specjalistą. 

Zaplanowane warsztaty dietetyczne podczas Biegu Górskiego: "Sowiogórska Dycha" jak i cały bieg zorganizowany został dzięki wsparciu Lokalnej Grupy Działania "Partnerstwo Sowiogórskie", które udzieliło nam grantu w ramach realizacji projektu "Wzmacnianie i wykorzystanie potencjału Gór Sowich".

 

 

 

 

Złote Kozice 2019!

 

Można już głosować na najlepsze biegi górskie w Polsce. Coroczny plebiscyt portalu biegigórskie.pl właśnie się rozpoczął. Jeśli podobało Wam się u nas na trasach Sowiogórskiej Dychy - czekamy na Wsze głosy. Głosujemy do 19 listopada do godziny 12:00! Szczegóły i zasady konkursu: https://zlotakozica.b4sportonline.pl

Zapisy ruszają!


Zapisy ruszają!

20 stycznia w samo południe zaczynamy zapisy do 2. Sowiogórskiej Dychy!

Zapisz się!

Szanowne Zawodniczki, Szanowni Zawodnicy!

Z powodu sytuacji epidemiologicznej panującej w Polsce i w Europie zmuszeni jesteśmy przesunąć termin tegorocznej Sowiogórskiej Dychy na 5 września. Wszystkie opłaty startowe przenosimy na nowy termin. Jeśli komuś nowa data biegu nie pasuje, może bezpłatnie przenieść opłatę startową na tegoroczny Bieg na Wielką Sowę, Górski Bieg Niepodległości lub Półmaraton Górski "Orzeł". Można będzie też przekazać zwój pakiet startowy innej osobie, kontaktując się bezpośrednio z nami. Regulamin biegu został już zmieniony i uaktualniony. Zapisy elektroniczne obowiązują do 2 września 2020. Zwrot opłaty startowej będzie możliwy w  terminie do 3 kwietnia 2020. Wszystkie te sprawy załatwiamy pisząc na ckulury@gmail.com. 
Karczma Pod Sową
Szyprówka - Chata Pod Sową
Juventur Walbrzych
Fundusz Regionu Walbrzyskiego
Nadleśnictwo Jugow
Schronisko Sowa
Schronisko turystyczne Orzeł
MARCCO
Enervit
Góry Sowie
Ośrodek wypoczynkowy Rzeczka
Radio Gold
Data Sport
Dla was
Portal gorski
Biegamy po gorach
Pieszyce
XC LIFE
CKG Nowa Ruda
biegigorskie.pl
Półmaraton Ślężański
Półmaraton Górski Jedlina-Zdrój
Super Bieg Runner's
Bieg na Sleze
Festiwal Biegów
http://kuehne.pl/
http://sudeckiprodukty.pl/