Karczma Pod Sową
Szyprówka - Chata Pod Sową
Juventur Walbrzych
Fundusz Regionu Walbrzyskiego
Nadleśnictwo Jugow
Schronisko Sowa
Schronisko turystyczne Orzeł
MARCCO
Enervit
Góry Sowie
Ośrodek wypoczynkowy Rzeczka
biegigorskie.pl
Data Sport
Dla was
Portal gorski
Biegamy po gorach
Pieszyce
XC LIFE
CKG Nowa Ruda
biegigorskie.pl
Bracia Rodzeń
Półmaraton Ślężański
Półmaraton Górski Jedlina-Zdrój
Bieg na Sleze
Festiwal Biegów
RadioWrocław
Liga Biegów
Kamayu
BoxMe
KSS Bartnica
Travel
FitLife
YellowVit
GreenMag
Sowie
Browar Wielka Sowa
http://kuehne.pl/
http://sudeckiprodukty.pl/
GNR
Strona główna biegaj w gorach sowoich
Srebrna Kozica 2013, 2012, 2010
Złota Kozica 2018, 2017, 2016
Brązowa Kozica 2015
CKG Nowa Ruda

Nasze nagrody:

Cztery dychy za wpisowe TYLKO do końca września!

 

 

GÓRSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

Drogie biegaczki, drodzy biegacze! 

 

Przed nami 8. Górski Niepodległości w Świerkach! Czekamy na Was na Wzgórzach Włodzickich!

Link do zapisów on line: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=4719

Zapisy do 8 Górskiego Biegu Niepodległości wciąż możliwe!

 

Przez internet już nie można, ale bez problemu zapiszecie się przed biegiem. Start biura zawodów o 8:00. Start biegu o 11:00. Opłata startowa w dniu biegu wynosi 60 PLN.

Świerki (obok kościoła i świetlicy wiejskiej) - tuż przy drodze Wałbrzych - Kłodzko,

Kierunek - Wzgórza Włodzickie!

Pavel Brydl i Zuzanna Mokros najlepsi!

 

Czech Pavel Brydl wygrywa 8. Górski Bieg Niepodległości w Świerkach. Drugi był Radosław Boniec, a trzeci Bartosz Misiak. Wśród kobiet pierwsza Jest Zuzanna Mokros, miejsce drugie należy do Karoliny Obstój, a trzecia jest Katarzyna Bernat.

Pełne wyniki: https://wyniki.datasport.pl/results3149/

 

Piękna pogoda, znakomita atmosfera, wysoka frekwencja, słodkie ciasta i pyszna ogórkowa - 8. Górski Bieg Niepodległości w naszej gminie przechodzi do historii, a na kolejny 11 listopada musimy teraz czekać cały rok... Do zobaczenia w Świerkach!

Mamy to!!!

 

Złota Kozica za najlepszy w Polsce Bieg Alpejski ponownie dla Biegu na Wielką Sowę!!! Bardzo dziękujemy za Wasze głosy! Zaszczyt tym większy, że nagrody odbieraliśmy u nas - tegoroczna gala Ligi Biegów Górskich odbyła się w Sokolcu!

Górski Bieg Niepodległości w został trzecim biegiem anglosaskim i uplasował się również w pierwszej dziesiątce open. A drugie miejsce wśród wszystkich polskich biegów zajęła nasza Wielka Sowa! Aż cztery Kozice dołączyły do naszej kolekcji!!!

Biegowa jesień w Górach Sowich przed nami. Widzimy się w Świerkach na 9. Górskim Biegu Niepodległości. Góra Włodzicka, Wzgórza Włodzickie, czyli  panoramy Gór Sowich, Stołowych, Wałbrzyskich i Karkonoszy, pyszne domowe jedzenie, złota jesień i pogoda, która ZAWSZE jest dobra do biegania !!!

9. Górski Bieg Niepodległości w Świerkach 11 listopada 2020!

9. Górski Bieg Niepodległości przełożony na rok 2021! Jeszcze pobiegamy !!!

Kończy się wrzesień, a wraz z nim niższa opłata startowa! Czas pomyśleć już o jesiennych startach!. Zapraszamy na Invest - Park 9. Górski Bieg Niepodległości w Świerkach.

Zapisy i rejestracja:

 

Zapisz się!

 Drodzy Przyjaciele,

 

Nieuchronne staje się faktem – kierując się zdrowym rozsądkiem i odpowiedzialnością, z wielkim żalem odwołujemy 9. Bieg Niepodległości w Świerkach. 

 

Wiemy że można, wiemy że żadne rozporządzenie nie zakazuje jeszcze organizacji imprez sportowych i wszystkie nasze dotychczasowe biegi w tym roku się odbyły, ale wydaje nam się, że nie możemy udawać, że nie dostrzegamy skali epidemii i namawiać Was teraz do tłumnego przyjazdu w Góry Sowie. To nie jest czas na dyskusje czy bieganie jest bezpieczne i czy łatwiej zakazić się na starcie czy na zakupach.

 

Pamiętajcie, że organizacja biegu na bieganiu się nie kończy. To praca wielu ludzi, angażowanie wielu służb, gromadzenie się, konieczność przemieszczania się, wiele kontaktów międzyludzkich itd. itd.

Wielu z Was przyjeżdża z daleka – obiekty noclegowe właśnie się zamykają.

Gwałtowny wzrost zakażeń jest masowy i powszechny, a my nie jesteśmy w stanie zagwarantować Wam, że wszyscy jesteśmy i będziemy zdrowi i nie możemy udawać, że 11 listopada Świerki staną się cudowną, pozbawioną koronawirusa, enklawą.

Wydaje nam się też, że wszyscy mamy teraz nieco inne troski i zmartwienia niż beztroski udział w imprezie sportowej – nawet tak fajnej jak nasza... ;-)

 

W każdej chwili może się okazać, że rzeczywistość zdecyduje za nas i w ostatniej chwili kolejne rozporządzenie uniemożliwi nam przeprowadzenie biegu – nie możemy trzymać Was ani siebie w niepewności. Nie chcemy też czekać w nieskończoność – musimy już teraz coś postanowić.

 

Dlatego – definitywnie – odwołujemy bieg i przenosimy go na 11 listopada 2021 roku.

 

Wszystkie opłaty startowe przenosimy na kolejny rok.

Jeśli ktoś chce wycofać opłatę – prosimy o kontakt z ckultury@gmail.com

 

Każdy kto zostawi swoje wpisowe otrzyma od nas pocztą pamiątkowy biegowy kalendarz – jako dodatek do tegorocznego pakietu startowego.

 

Bądźmy cierpliwi i zdrowi! Trzymajcie się!

Startują zapisy!

Mamy dla Was trzy informacje:

 

- Dziś,17.08.2021 startują zapisy na Invest-Park 9. Górski Bieg Niepodległości

- Mamy nowego sponsora tytularnego - WSE Invest-Park z Wałbrzycha

- Osoby, które nie wycofały swoich opłat startowych rok temu muszą się ponownie zarejestrować na bieg z tego samego konta co w roku ubiegłym, a system zapisów zweryfikuje je jako opłacone i umieści na liście startowej

 

Zapisy i rejestracja: 

 

 

 

Zapisz się!