Karczma Pod Sową
Szyprówka - Chata Pod Sową
Juventur Walbrzych
Fundusz Regionu Walbrzyskiego
Nadleśnictwo Jugow
Schronisko Sowa
Schronisko turystyczne Orzeł
MARCCO
Enervit
Góry Sowie
Ośrodek wypoczynkowy Rzeczka
biegigorskie.pl
Data Sport
Dla was
Portal gorski
Biegamy po gorach
Pieszyce
XC LIFE
CKG Nowa Ruda
biegigorskie.pl
Bracia Rodzeń
Półmaraton Ślężański
Półmaraton Górski Jedlina-Zdrój
Bieg na Sleze
Festiwal Biegów
RadioWrocław
Liga Biegów
Kamayu
BoxMe
KSS Bartnica
Travel
FitLife
YellowVit
GreenMag
Sowie
Browar Wielka Sowa
http://kuehne.pl/
http://sudeckiprodukty.pl/
GNR
Strona główna biegaj w gorach sowoich
Srebrna Kozica 2013, 2012, 2010
Złota Kozica 2018, 2017, 2016
Brązowa Kozica 2015
CKG Nowa Ruda

Nasze nagrody:

PREMIA  GONI  PREMIĘ W „REGATTA 8.BIEGU NA WIELKĄ SOWĘ”! 

 

Rzadko się zdarza, aby organizator decydował się  na jakieś premie na trasie biegu. Zwykle jest start i meta. I nie ma znaczenia, czy dystans to 5, czy 100 km, czy jest to  bieg uliczny, czy górski. Liczą się tylko zwycięzcy i za zwycięstwo otrzymują gratyfikacje rzeczowe lub finansowe.

Już w poprzednich „Biegach na Wielką Sowę” pojawiały się premie górskie. Najpierw  była jedna, później pojawiła się następna…
W tym roku w „Regatta 8. Biegu na Wielką Sowę” będą aż trzy premie górskie na niespełna 10 kilometrowej trasie. Ale po kolei:


PREMIA GÓRSKA NR 1.
Będzie usytuowana na Przełęczy Sokolej, na terenie „Karczmy pod Sową”. Jest to 3 km trasy i chwila wytchnienia po prawie kilometrowej wspinaczce. Tu czeka na zawodniczki i zawodników nagroda finansowa. W sumie 600zł do podziału! Otrzymają je trzy pierwsze zawodniczki i trzech pierwszych zawodników, którzy zameldują się na linii premii.
Podział premii jest następujący:
Miejsca: 1 – 3: 150zł /100zł /50 zł.
Fundator – „Karczma pod Sową”.

 

 

Kolejne bonusy czekają na liderów biegu  już po kolejnych 200m.Na wysokości „Szyprówki” czeka premia  w wysokości 200zł: dla pierwszej kobiety –100zł i dla pierwszego mężczyzny –100zł,czyli PREMIA GÓRSKA NR 2.
Fundator – „Szyprówka”. Zwykle jest tu usytuowana kurtyna wodna, którą zawodnicy bardzo sobie cenią ze względu na upał panujący podczas biegu. Finanse dla najlepszych, rozkosze kurtyny  wodnej dla wszystkich po równo.


Trzecia i ostatnia premia znajdować się będzie obok schroniska „Orzeł” (875 m. n.p.m. – 3,5 km trasy):REGATTA PREMIA GÓRSKA NR 3.
Już  w zeszłym roku dołączył do nas nowy sponsor – Regatta Great Outdoor – jedna z najbardziej rozpoznawalnych brytyjskich marek outdooru. Marka popularna, gdyż oferuje dopracowane modele wysokiej jakości po  przystępnych cenach. W kolekcji Regatty każdy znajdzie coś dla siebie. Również biegacze. Regatta będzie „twarzą” tej premii.