23 stycznia 2018
Bieg Na  Wielką Sowę

 

 

Doszło do tego, że karuzela biegów górskich kręci się przez cały rok. Zamiast 40 jak 5-6 lat temu, mamy dzisiaj ponad 300 biegów w roku! Pod naporem nowych biegów, zreformowana została także Liga Biegów Górskich Dare2B, przez co stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna.

 

Organizatorzy biegów letnich, czy późno jesiennych już w styczniu uruchamiają zapisy. Rozpoczyna się wyścig o to, kto pierwszy ruszy z zapisami,kto poda wszystkie informacje dotyczące biegu, kto przygotuje najciekawszą kampanię reklamową. Zaczyna się wielkie odliczanie. A na finiszu sezonu czekają na nich Złote, Srebrne i Brązowe Kozice. Warto o nie powalczyć!


Również my ruszamy! 15 stycznia uruchomiliśmy zapisy na Regatta 9. „Bieg na Wielką Sowę”/Mistrzostwa Polski Weteranów. Wszelkie informacje na temat biegu znajdziecie na stronie www.biegajwgorachsowich.pl, ale już dzisiaj możemy  zapewnić, że najlepszy polski bieg alpejski roku 2016 i 2017 nie obniży lotów!


W tym roku popularna „Sowa” odbędzie się 12 sierpnia, w niedzielę. Oczywiście start w ośrodku „Harenda” w Ludwikowicach Kłodzkich, tradycyjnie o godz. 11:00.
O atrakcjach tegorocznego biegu będziemy na bieżąco  informować, ale już dziś możemy zapewnić,że pakiet startowy zapowiada się odlotowo!

 

Warto przypomnieć, że wpisowe do 31 maja, to tylko 45 zł! Później będzie drożej.
Do biegu pozostało 7 miesięcy – zaczynamy odliczanie!


Nowością jest również to, że 11 sierpnia br. odbędzie się 5.„Półmaraton Sowiogórski”, który do nas powrócił, po paru latach funkcjonowania w cyklu „Runners Super Bieg”, organizowanego przez firmę Grabek Promotion (zapisy
i informacje wkrótce). Czeka zatem na biegaczy biegowa dwudniówka.


Zapraszamy!

                                                              

 

Gabriela Buczek – Dyrektor Biegu
Edward Kozłowicz - Koordynator

 


REGATTA 9. „BIEG NA WIELKĄ SOWĘ” – ZACZYNAMY ODLICZANIE!

Nasze nagrody:

CKG Nowa Ruda
Brązowa Kozica 2015
Złota Kozica 2018, 2017, 2016
Srebrna Kozica 2013, 2012, 2010
GNR
KSS Bartnica
BoxMe
Kamayu
Bieg na Sleze
Półmaraton Górski Jedlina-Zdrój
Półmaraton Ślężański
Bracia Rodzeń
biegigorskie.pl
CKG Nowa Ruda
Pieszyce
Biegamy po gorach
Data Sport
Schronisko Sowa
Fundusz Regionu Walbrzyskiego
Szyprówka - Chata Pod Sową